Spotkanie z ks. Jarosławem Cieleckim

 

Fotogaleria - tutaj...

 

Setki wiernych z Trójwsi a także z innych miejscowości (m.in. z Krakowa, Budapesztu, Czech) uczestniczyło 14 stycznia w spotkaniu z charyzmatykiem i egzorcystą księdzem prałatem Jarosławem Cieleckim, który jest też dyrektorem Watykańskiego Serwisu Informacyjnego a podczas pontyfikatu Błogosławionego Jana Pawła II towarzyszył mu w wielu pielgrzymkach.

 

Spotkanie w ramach tematu: ”Święci, którzy nas prowadzą do Boga, a w szczególności święty Libanu – św. Charbel (czytaj: Szarbel)” połączone było z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie przez wstawiennictwo św. Charbela i namaszczeniem olejem z jego grobu.
 Ks. Cielecki przywiózł też na spotkanie relikwie Błogosławionego Jana Pawła II oraz św. Charbela – świętego pustelnika, którego ciało nie uległo procesowi rozkładu. Jeszcze za jego życia jak i po śmierci miało i ma miejsce wiele cudownych zdarzeń i uzdrowień.

W ramach spotkania odbyła się też Msza Święta i adoracja Najświętszego Sakramentu.

Warto dodać, że ks. Cielecki pochodzi z parafii Niegowić, gdzie wikariuszem był ks. Karol Wojtyła - dziś Błogosławiony Jan Paweł II. Od 18 lat pracuje w Rzymie, uczestniczył w pielgrzymkach Jana Pawła II i Benedykta XVI, jest autorem filmu „Liban – ziemia świętych”.